Aktuálne zľavový kupóny a zľavy

Zľava až 60% na detské oblečenie a topánky na Answear.sk

Zľava až 50% na vybrané detské oblečenie a topánky pre deti.

More Less
Dlhodobo platné
Zľava až 60% na dámske oblečenie a topánky na Answear.sk

Zľavy až 60% na vybrané dámske oblečenie a dámske topánky.

More Less
Dlhodobo platné
Zľavy až 60% na pánske oblečenie na Answear.sk

Zľavy až 60% na vybrané pánske oblečenie a obuv.

More Less
Dlhodobo platné
Zľava 10 € na prvý nákup na Answear.sk
More Less
Dlhodobo platné

Expirované zľavy a kupóny:

Zľavové kupóny ANSWEAR.sk

ANSWEAR.sk si medzi zákazníkmi získal povesť veľmi kvalitného e-shopu s módou. V tejto oblasti je však veľká konkurencia, preto si musí ANSWEAR.sk zákazníkov predchádzať, aby si ich udržal.

Okrem širokého sortimentu, plného štýlových kúskov oblečenia, vsádza ANSWEAR.sk tiež na veľmi priaznivé ceny. Tie zákazníkom ponúka okrem iného skrze zľavové kupóny, ktorými môžu tieto zľavy uplatniť na tovar podľa svojho výberu. Všetky zľavové kupóny, ktoré sú na ANSWEAR.sk momentálne platné, pre vás zhromažďujeme, aby vám žiadny neunikol.

Zľavy na ANSWEAR.sk

Okrem vyššie spomínaných zľavových kupónov sa na ANSWEAR.sk stretnete aj s bežnými zľavami, ktoré sú uplatnené na konkrétne produkty. Ak teda máte na ANSWEAR.sk vyhliadnuté pekné kúsky oblečenia do vášho šatníka, oplatí sa počkať, či sa neobjaví v niektorej zo zliav.

Práve preto pre vás všetky zľavy, dostupné na ANSWEAR.sk, zhromažďujeme, aby vám tak žiadna neunikla. Až sa budete chystať na nákup v tomto e-shope, určite nezabudnite skontrolovať zoznam zliav, aby ste ich mohli využiť čo najlepšie.

Výpredaje módy na ANSWEAR.sk

ANSWEAR.sk je známy tým, že veľakrát zaradí celej kategórie tovaru do veľkého výpredaje. Najmä ak sa blíži významný sviatok, či obdobie v roku, ktoré priamo láka k nakupovanie, je veľká šanca, že sa veľa kategórií ocitne vo výpredaji.

Ak sa teda chystáte na revolúciu vo vašom štýle obliekania, či len plánujete podarovať vašich blízkych, veľakrát sa oplatí počkať na takýto výpredaj. Informácie o takomto výpredaji nájdete vždy na našom webe, aby vám tak na ANSWEAR.sk nič neuniklo.

Viac o ANSWEAR.sk

ANSWEAR.sk je e-shopom, zameraným na všetky podoby módy, ktoré na svete existujú. Či už ste muž alebo žena, alebo hľadáte oblečenie pre vaše deti, na ANSWEAR.sk si zaručene vyberiete.

ANSWEAR.sk je zároveň známy tým, že zákazníkom umožňuje nákup oblečením v klasickom štýle, ale prináša im aj zaujímavé dizajnové kúsky, ktoré sú málokde k dostanú.

E-shop je po technickej stránke veľmi dobre spracovaný. Jednotlivé produkty sú tu rozdelené do kategórií najprv podľa pohlavia, pre ktoré sú určené, a ďalej podľa druhu oblečenia.

Hlavným lákadlom pre zákazníkov je však veľmi priaznivá cenová politika, ktorú ANSWEAR.sk prevádzkuje. Na tomto e.shopu sa môžete tešiť na kvalitné a štýlové oblečenie, avšak za nízku cenu. Tej je tu dosiahnuté skrze najrôznejšie akcie a výpredaje, prípadne cez zľavové kupóny. Informácie o nich pre vás všetkých zaznamenávame, aby vám žiadna neunikla.

Čo nájdete na ANSWEAR.sk?

Ako už bolo povedané, na ANSWEAR.sk môžete čakať čokoľvek, čo budete potrebovať do moderne zariadeného šatníka. Do toho sa samozrejme počítajú všetky druhy oblečenia, ale aj topánky a najrôznejšie doplnky.

Čo konkrétne teda na ANSWEAR.sk nájdete?

Začnime u dám, ktoré sa môžu v ponuke ANSWEAR.sk tešiť na nasledujúce kúsky:

 • Štýlové bundy a kabáty – takmer po celý rok je nevyhnutnou súčasťou outfitu každej dámy kvalitná bunda či kabát. Na ANSWEAR.sk si môžete vybrať z niekoľkých desiatok kúskov, ktoré mnohokrát prekvapí nevšedným dizajnom.
 • Blúzky a dámske košele – tento kus oblečenia je aj dnes neodmysliteľnou súčasťou dámskeho šatníka. Preto si ANSWEAR.sk dáva pozor na to, aby mal v sortimente vždy veľké množstvo blúzok aj košieľ v rôznych farbách a prevedeniach.
 • Šaty – šaty vždy boli a budú príležitosťou pre každú ženu ukázať svoj zmysel pre štýl i módny vkus. ANSWEAR.sk je známy obrovským výberom šiat pre každú príležitosť.
 • Saká a kostýmy – úspešná kariéra a spoločenské udalosti mnohokrát od žien vyžadujú naozaj špičkové oblečenie. To môže mať podobu dámskeho saká či kostýmu, ktoré vám zaručia obdiv obchodných partnerov.
 • Topánky – správne zvolený outfit by nebol kompletný, keby do neho neboli započítané topánky. Či už ste fanúšikom lodičiek, ľahkých sandáloch či potrebujete kvalitné tenisky na šport, na ANSWEAR.sk si rozhodne vyberiete.
 • Peňaženka, kabelka či slnečné okuliare podčiarkujú štýl každej ženy, a preto si na ANSWEAR.sk môžete vybrať v neprebernom množstve takýchto doplnkov.
 • Vyššie spomenuté druhy oblečenia sú len výberom toho najlepšieho, čo môže ANSWEAR.sk ženám ponúknuť. V sortimente tohto e-shopu nájdete samozrejme všetky typy oblečenia pre dámy.

Ak sa pozrieme na sortiment pre mužov, ani tí tu nebudú sklamaní.

 • Výborným príkladom typu oblečenia, pre ktorý sa oplatí vyraziť na ANSWEAR.sk, je sako či rovno celý oblek. Tieto kusy oblečenia z pánskeho šatníka nikdy nevymiznú, a preto by mali byť vyberané s starostlivosťou. Na ANSWEAR.sk vám pre taký výber pripravili ideálne podmienky.
 • Ďalším druhom pánskeho oblečenia, na ktorý sú na ANSWEAR.sk odborníkmi, sú džínsy a nohavice všeobecne. Či už preferujete nohavice z akéhokoľvek materiálu, tu si vyberiete.
 • Košele a kvalitné tričká sú nevyhnutnou súčasťou každého pánskeho outfitu. Od značkových po tie úplne obyčajné, všetky možné druhy košieľ a tričiek nájdete práve na ANSWEAR.sk.
 • Pánska obuv – pre mužov je správne zvolená obuv veľmi dôležitá. Na ANSWEAR.sk si môžete vybrať zo širokej kolekcie spoločenských i športových topánok za veľmi výhodné ceny. Práve táto sekcia sortimentu sa veľmi často stáva predmetom najrôznejších výpredajov.
 • V kategórii pánskych doplnkov rozhodne nebudete sklamaní. Od kožených peňaženiek, cez pánske tašky, až po slnečné okuliare a kravaty, to všetko a oveľa viac nájdete na ANSWEAR.sk.
 • Ak ste v uvedenom popise sortimentu pre mužov nenašli to, čo hľadáte, nezúfajte. ANSWEAR.sk má pre mužov připroavnou ďaleko širšiu ponuku, kde nájdete všetky kusy oblečenia, ktoré by ste si mohli priať.
 • Špeciálna sekcia je na ANSWEAR.sk venovaná deťom akéhokoľvek veku. Od odolných topánok na bežné nosenie alebo na šport, až po bundy do dažďa, na ANSWEAR.sk zaobstaráte tú najlepšiu detskú módu. Dôležité je, že sortiment v tejto sekcii je často predmetom zľavy, takže na nákup detského tovaru môžete výrazne ušetriť.

Aké ďalšie výhody ANSWEAR.sk ponúka?

Okrem prepracovaného sortimentu za príjemné ceny pripravil ANSWEAR.sk pre zákazníkov niekoľko ďalších výhod.

kamenná predajňa

Ak radi vyberáte módu z pohodlia domova, ale pred kúpou by ste tovar radi videli, máte možnosť si ho osobne vyzdvihnúť v kamennej predajni v Prahe. Tu si budete môcť užiť všetkého komfortu, a zároveň si vyskúšať váš vysnívaný kúsok.

Vstúpte do sveta módy s ANSWEAR.sk

Aby vám ANSWEAR.sk svet módy ešte viac priblížil, rozhodol sa na svojom webe viesť pravidelný blog, v ktorom máte možnosť nahliadnuť pod pokrievku módneho sveta.

Očami reportérov sa pozriete na móla módnych prehliadok, a samotné modelky vám pomôžu sa zorientovať v aktuálnych trendoch. Niektoré prémiové kúsky oblečenia nájdete na ANSWEAR.sk prezentované formou priameho odkazu na Instagram niektorých zo známych modeliek, aby ste si tak mohli prečítať priamou recenziu daného kúsku a pozrieť si ho priamo na nej.

ANSWEAR.sk klub

Vďaka ANSWEAR.sk môžete nakupovať ešte výhodnejšie. Za každý nákup získate na vaše klubové konto body v hodnote 10% z celkovej ceny nákupu. Pri ďalšom nákupe na ANSWEAR.sk potom môžete tieto body premeniť na zľavu ekvivalentné veľkosti.

Zhrnutie

Všeobecne povedané je ANSWEAR.sk skvelou voľbou pre každého, kto si rád za výhodnú cenu zaobstarajú štýlové a kvalitné kusy oblečenia, obuvi či doplnkov. E-shop je veľmi prehľadne spracovaný, a preto je ľahké sa na ňom orientovať.

Ceny sú tu obzvlášť priaznivé, okrem iného zásluhou najrôznejších akcií, výpredajov a zľavových kupónov, vďaka ktorým je sortiment na ANSWEAR.sk ešte dostupnejšie.

Vyššie spomenuté druhy oblečenia sú len výberom toho najlepšieho, čo môže ANSWEAR.sk ženám ponúknuť. V sortimente tohto e-shopu nájdete samozrejme všetky typy oblečenia pre dámy.

Ak sa pozrieme na sortiment pre mužov, ani tí tu nebudú sklamaní.

Výborným príkladom typu oblečenia, pre ktorý sa oplatí vyraziť na ANSWEAR.sk, je sako či rovno celý oblek. Tieto kusy oblečenia z pánskeho šatníka nikdy nevymiznú, a preto by mali byť vyberané s starostlivosťou. Na ANSWEAR.sk vám pre taký výber pripravili ideálne podmienky.

Ďalším druhom pánskeho oblečenia, na ktorý sú na ANSWEAR.sk odborníkmi, sú džínsy a nohavice všeobecne. Či už preferujete nohavice z akéhokoľvek materiálu, tu si vyberiete.

Košele a kvalitné tričká sú nevyhnutnou súčasťou každého pánskeho outfitu. Od značkových po tie úplne obyčajné, všetky možné druhy košieľ a tričiek nájdete práve na ANSWEAR.sk.

Pánska obuv – pre mužov je správne zvolená obuv veľmi dôležitá. na ANSWEAR.sk