Aktuálne zľavový kupóny a zľavy

-%
Deal

Výpredaj na Doplnky a kabelky na CCC

More Less
Dlhodobo platné
-50%
Deal

Až 50% Zľava na Pánské topánky na CCC

More Less
Dlhodobo platné
-50%
Deal

Až 50% Zľava na Dámske topánky na CCC.

More Less
Dlhodobo platné

Expirované zľavy a kupóny:

CCC – zľavové kupóny (kódy)

Obuv nás sprevádza celým životom. Začína to prvými detskými topánočky, s ktorými skúšame neobratné krôčiky, sotva sa naučíme chodiť. A pokračuje ďalej cez športové topánky a spoločenskú obuv, s ktorými vyrážame za našou zábavou vo voľnom čase. Kvalitné topánky sú veľmi dôležitou súčasťou nášho obliekania, pretože majú priamy vplyv na pohybový aparát, na ktorom sa zlá topánka negatívne podpíše. A pochopiteľne je obuv tiež výrazným prvkom outfitu, pretože nevhodne zvolený štýl obuvi vždy upúta nežiaduce pozornosť. Pre toho, kto si žiada obuv za dobrú cenu a vo veľkom výbere, je tu značka CCC, ktorú nájdete v mnohých obchodných centrách ako záruku pestrého sortimentu dámskych, detských i pánskych topánok. A nielen ich. CCC ponúka aj kabelky a ostatné doplnky. Určite využite naše zľavové kupóny, s ktorými môžete kúpiť obuv ešte výhodnejšie. Máme ich pre vás už pripravené.

Viac o CCC

Značku CCC založil poľský podnikateľ Dariusz Milek v Polkowice a počas niekoľkých rokov z nej vybudoval jeden z najväčších maloobchodných reťazcov. Jednotlivé obchody sa nachádzajú vo veľkých nákupných centrách alebo na dôležitých dopravných trasách v prestížnych mestských lokalitách, a sú tak nablízku všetkým zákazníkom.

Okrem poľského trhu pôsobí skupina CCC v regióne strednej a východnej Európy – v Českej republike, na slovenských, v Maďarsku, Slovinsku, Bulharsku, Chorvátsku a Rumunsku. Ďalej ju potom nájdete aj v západnej Európe v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku a ďalších krajinách – Rusku, Srbsku.

Franšízové obchody sa nachádzajú na Ukrajine, v Lotyšsku, Litve, Estónsku, Moldavsku a Kosove. Od jari 2019 fungujú franšízovej obchody tiež v arabských krajinách, ako je Katar, Spojené arabské emiráty, Saudská Arábia, Bahrajn a Omán.

Medzi výrobky, predávané skupinou CCC, patrí aj dámske kabelky, kozmetika a luxusný tovar, dámske a pánske doplnky a doplnky pre cyklistov. Všetko uvedené tovary je zakúpený od externých dodávateľov. Kabelky väčšinou pochádzajú z dovozu z Ázie, zatiaľ čo iný tovar sa nakupuje na európskych trhoch.

A pretože ide CCC s dobou, má k dispozícii aj internetový obchod, v ktorom môžu zákazníci nakupovať módna obuv pre deti, ženy i mužov. V ponuke sú najnovšie kolekcie rovnako ako topánky z predchádzajúcej sezóny, ktoré možno kúpiť so zľavou, a alebo uplatniť zľavové kupóny či zľavové kódy. A prečo to nevyužiť a nenakúpiť výhodnejšie než inde?

Sortiment v e-shope CCC

Skupina CCC svoj sortiment zamerala na dámsku, pánsku a detskú obuv, ktorá je hlavným predmetom predaja. Či už potrebujete obuv do divadla, alebo na šport, vždy si tu vyberiete. A čo je dôležité – za príjemnú a nepremrštenú cenu. Naviac CCC pravidelne ponúka zľavové akcie, počas ktorých nakúpite ešte lepšie, a to pokojne aj pre celú rodinu. Ponuka tovaru je pravidelne obmieňaná podľa ročného obdobia a nájdete tu vždy najnovšiu kolekciu vrátane obuvi za akčnú cenu, ktorá patrí do predchádzajúcej sezóny.

Hlavným sortimentom CCC sú topánky – dámske, pánske a detské – všetkých druhov. Ženy môžu vyberať zo sandálov, poltopánok, balerínok, tenisiek, espadrilek aj lodičiek. Nechýba ani čižmy, čižmy a športovú obuv alebo bazénové papuče.

Pre deti sú pripravené kolekcie, ktoré sú rozdelené na dievčenské a chlapčenskú obuv. Medzi značkami víťazí lasocka Kids a lasocka Young, Nelli Blu, Sprandi, Adidas, Puma, ktoré patria k najobľúbenejším. Pochopiteľne tu nakúpite aj školské prezuvky alebo topánky do telocviku.

A CCC nezabúda ani na pánov a v ponuke má pre nich nielen poltopánky a topánky k spoločenskému saku, športová obuv, ale aj šnurovacia obuv, papuče, papuče, tenisky a sandále.

Sortiment CCC by nebol kompletný, keby v ňom chýbali podstatné doplnky, ako sú nevyhnutné ponožky, šnúrky do topánok, spreje na impregnáciu obuvi, kabelky, peňaženky, čiapky, rukavice, bižutéria, krémy na topánky a podobne.

Prečo nakúpiť v CCC

Dôvodom, prečo nakúpiť práve v CCC môže byť aj to, že hľadáte cenovo prijateľnú obuv pre celú rodinu. Viete, že najmä deti z topánok veľmi rýchlo vyrastajú, a potrebujete pre nich topánky, ktoré vydržia, sú moderné a pritom ich nákupom toľko nezaťažíte rodinný rozpočet. Zvlášť dievčatá si na výbere svojich topánok dávajú záležať. Aj pre nich má CCC vo svojej ponuke štýlové topánky, ktoré sa im určite zapáči a budú rady nosiť.

Dobrý obchodník pracuje s cenou. Tak je to aj v CCC, kde sa pravidelne objavujú zľavové akcie, ktoré potešia každého, kto chce ušetriť. Niektoré zľavy sú až 50% ako napríklad u výpredaje v polovici sezóny (Mid Season Sale).

Jednou zo zľavových akcií býva aj časovo obmedzené doručenie zdarma. Tejto promo akcie môžu zapojiť zákazníci, ktorí dostali zľavový kód a spĺňajú aj ostatné podmienky promo akcie.

Individuálne zľavové akcie môžete využívať pri vlastníctve CCC klubovej karty. Vďaka nej budete mať k dispozícii výpredajové zľavy skôr ako iní zákazníci a tiež väčší výber. Zľavy pre členov klubu CCC pritom dosahujú až 50%. Stačí k tomu naozaj málo – v predajni vyplniť formulár a vyzdvihnú si kartu, ktorú v CCC predložíte pri každom nákupe. Táto karta je výhodná aj v prípade, že potrebujete tovar z nejakého dôvodu vrátiť. Ak ste totiž členom Klubu CCC a svoj nákup tovaru ste si zaregistrovali na klubovej karte, môžete ho vrátiť v lehote podstatne dlhšia (30 dní), než platia pre bežných zákazníkov.

Pre svojich zákazníkov má CCC pripravený zákaznícky servis, ktorý je otvorený od pondelka do piatku od 9.00 do 17.00 hod. Spojiť sa s jeho pracovníkmi možno telefónom alebo emailom. Poradiť sa s nimi môžete aj ohľadom vrátenia alebo reklamácie tovaru, ak ste žiadané informácie nenašli na webových stránkach CCC.

Výpredaj v CCC – šetrí svoje peniaze

Kto pravidelne sleduje ponuku tovaru v CCC, iste zaznamená zaujímavé ceny, ktoré sa u produktov objavujú. Výpredaje patrí k životu tovaru v CCC, ktorá si zakladá na tom, že jej ponuka zodpovedá súčasným trendom. Staršie modely jednoducho musí preč, a prečo je zákazníkom neponúknuť so zľavou? Jedná sa veľmi často o kvalitné minuloročnej vzory, ktoré ešte prinesú niekomu veľa úžitku a spokojnosti.

Výpredajové tovaru môže zákazník v internetového obchode CCC filtrovať podľa:

  • ceny
  • pohlavia (dámske, pánske, detské)
  • kategórie (o aký druh obuvi sa jedná)
  • značky (na výber je niekoľko desiatok značiek)
  • materiálu (prírodnej kože, ekologická koža, textil, polyamid atď.)
  • veľkosti

Doprava a platba pri nákupe v CCC

Pri objednaní tovaru v internetovom obchode zákazníkmi väčšinou zaujíma, akým spôsobom môžu za neho zaplatiť a koľko ich to bude stáť. V CCC je k dispozícii platba:

  • klasickým bankovým prevodom
  • prostredníctvom služby PayU alebo PayPal
  • platobnou kartou – debetné aj kreditné.

Výber možností platieb je široký, takže si určite vyberie každý zákazník tú, ktorá mu najlepšie vyhovuje. Na zaplatenie objednávky je stanovená lehota 10 dní. Ak počas nej zákazník za tovar nezaplatí, je jeho objednávka automaticky zrušená.

CCC niekedy pripravuje promoakcie, kedy ponúka zaujímavú zľavu – dopravu zadarmo. Štandardná dodacia lehota pre spracovanie objednávky býva medzi 2 až 4 pracovné dni.

O všetkých krokoch, ktoré s objednávkou súvisia, je zákazník informovaný emailom. Ak je v internetovom obchode registrovaný, potom má k dispozícii informácie o stave objednávky. Ale u CCC je možné nakúpiť bez registrácie na hostí. Kto však chce v CCC nakupovať pravidelne, určite sa pre neho oplatí sa v e-shope registrovať.