Aktuálne zľavový kupóny a zľavy

Deal

Stačí sa prihlásiť k odberu noviniek a získáte zľavu 4 €.

More Less
Dlhodobo platné

Zľavové kupóny na Feedo.sk

Každý, kto už má vlastného potomka, dobre vie, že starostlivosť o neho je naozaj náročná záležitosť. Feedo.sk predstavuje e-shop, ktorý sa rozhodol podať rodičom pomocnú ruku a vo svojom sortimente preto ponúka naozaj všetko, čo môžu deti potrebovať.

Na tomto poli pôsobí však veľké množstvo e-shopov, a preto musí Feedo.sk zákazníkov zaujať aj iným spôsobom. Šírka sortimentu je jedna vec, ale jeho cena je mnohokrát ďaleko dôležitejšie.

Na Feedo.sk nájdete veľkú časť sortimentu za veľmi nízku cenu. Toho na Feedo dosahujú aj pomocou zľavových kupónov, ktoré umožňujú každému zákazníkovi uplatniť zľavu na to tovar, ktorý zrovna potrebuje najviac. Všetky kupóny tohto druhu pre vás na našom webe zhromažďujeme, tak aby vám žiadny z nich neunikol.

Ako je to na Feedo.sk so zľavami?

Okrem zľavových kupónov nájdete na Feedo.sk tiež klasické zľavy, ktoré sú už vopred priradené na určité kúsky zo sortimentu. Pravdou je, že takmer všetok tovar na Feedo.sk sa skôr alebo neskôr do zľavy dostane.

Ak sa teda chystáte na príchod potomka, či len potrebujete urobiť veľký nákup pre deti, oplatí sa počkať. Vyčkať na zľavu sa oplatí najmä v prípade detského tovaru, ktoré býva veľmi často drahé, a predovšetkým je potrebné ho často obmieňať.

Aby ste o žiadnu zľavu neprišli, pravidelne je pre vás monitorujeme na našom webe, takže si môžete byť istí, že ste v obraze.

Výpredaje a Feedo.sk

Ako už bolo spomenuté, detský tovar nepatrí medzi to najlacnejšie, a predovšetkým je potrebné ho neustále obmieňať. Práve preto na Feedo.sk pravidelne zaraďujú celej kategórie sortimentu do veľkých výpredajov, aby bol nákup pre zákazníkov ešte výhodnejšie.

Vďaka nášmu webu vám žiadny takýto výpredaj neunikne, všetky informácie o prebiehajúcich výpredajoch na Feedo u nás vždy nájdete. Vďaka tomu budete nakupovať vždy v tú najvhodnejšiu chvíľu.

Viac o Feedo.sk

Feedo.sk naozaj predstavuje e-shop, zameraný exkluzívne na deti a materstvo všeobecne. Pravdepodobne tu nájdete väčšinu toho, čo môžete počas výchovy vášho potomka potrebovať.

Kvalitných e-shopov, zameraných na deti je v Českej republike viacero, preto sa musí na Feedo.sk naozaj snažiť, aby si medzi zákazníkmi udržali popularitu. Aké je teda tajomstvo úspechu tohto e-shopu?

Veľkú rolu určite hrá prepracovaný sortiment, ktorý je pravidelne aktualizovaný. Tím Feedo doplňuje do ponuky najnovšie trendy a produkty, a zároveň odstraňuje tie, ktoré sa príliš neosvedčili.

Ďalším faktorom je určite veľmi dobré spracovanie samotného e-shopu. Na webe sa veľmi rýchlo zorientujete, sortiment je delený predovšetkým podľa druhov tovaru, pohlavia tu nehrá ako kritérium príliš podstatnú úlohu.

Zrejme najdôležitejším kľúčom k úspechu je ale cenová politika tohto e-shopu. Na Feedo.sk je možné väčšinu tovaru pre deti nakúpiť za veľmi priaznivé ceny, ktorých e-shop dosahuje predovšetkým skrz zľavové kupóny, výpredaje a zľavy klasické.

Čo presne zaobstaráte na Feedo.sk?

Poďme sa teraz pozrieť, čo všetko môžete v nájsť v sortimente Feedo.sk.

Plienky a prebaľovanie

Názov tejto kategórie hovorí sám za seba. Čokoľvek potrebujete k prebaľovanie vášho bábätka, nájdete v ľubovoľnom množstve tu. Pretože plienky sú pre dieťa dlho nevyhnutné, snaží sa Feedo.sk v tejto kategórii zaraďovať pravidelné zľavy, aby tak zákazníci mohli nakúpiť výhodnejšie.

Mlieko a výživa

V tejto kategórii nájdete všetko potrebné pre správnu výživu vášho dieťatka. Od dojčenského mlieka, cez najrôznejšie desiate, príkrmy a sušienky alebo lupienky. Všetok sortiment nie je zameraný iba na dieťa, nájdete tu tiež vitamíny a doplnky stravy pre mamičky počas tehotenstva.

Kočíky a autosedačky

Na Feedo.sk nájdete niekoľko kategórií, v ktorých si môžete vybrať tie najlepšie kočíky, sedačky do auta alebo obyčajné sedačky pre odrastenejšie deti. Feedo.sk dáva pozor na to, aby sortiment v týchto kategóriách bol pravidelne aktualizovaný, zároveň býva sortiment často zaraďovaný do výpredajov.

Hračky a výbava do detskej izby

Súčasťou každého detského života je vlastnú izbu. Na Feedo.sk ho vybavíte nielen krásnym nábytkom a doplnkami, ale tiež veľkým množstvom najrôznejších hračiek. Či už máte doma chlapca alebo dievča, na Feedo si pre neho nájdete tú pravú hračku.

Kozmetika a drogéria

Ďalšou veľmi obľúbenou kategóriou na Feedo je kozmetika, a to ako tá detská, tak tá pre rodičov. Nájdete tu čokoľvek od jemnej kozmetiky na detskú pokožku, ale aj všetku drogérii potrebnú do domácnosti.

Oblečenie

Na Feedo.sk nájdete tiež veľké množstvo detského oblečenia, takže nemusíte vyhľadávať iný e-shop, aby ste vaše dieťatko obliekli. Okrem oblečenia môžete v tejto kategórii kúpiť aj šikovné doplnky.

Čo ďalšie pre svojich zákazníkov Feedo robí?

Väčšina špičkových e-shopov dnes už len nepredáva tovar, ale zároveň poskytuje potenciálnym zákazníkom široké spektrum služieb, spojených s nákupom. Feedo.sk nie je žiadnou výnimkou z tohto trendu, preto sa poďme pozrieť na to, aké ďalšie benefity si pre vás na Feedo.sk prichystali.

Kamenná predajňa

Pokiaľ máte radšej nákup v kamennej predajni, máme pre vás dobrú správu. Veľká časť sortimentu Feedo.sk je k dostaniu aj na kamennej predajni, ktorá sa nachádza v Hostivice u Prahy.

Ak kamennú predajňu navštívite, môžete sa tešiť na detský kútik, odpočinkovú zónu, a predovšetkým možnosť vyskúšať si veľkú časť sortimentu priamo na mieste, aby ste si boli istí, že vám vyhovuje. Za zmienku stojí napríklad možnosť vyskúšať si autosedačku priamo v aute. V prípade, že vám nebude vyhovovať, na predajni vám ju upraví.

Nákupný poradca

Ak sa ešte príliš nevyznáte v špecifickej oblasti detského tovaru, určite oceníte nákupného radcu, ktorého pre vás na Feedo pripravili. Má podobu článkov, v ktorých sa dozviete všetko potrebné pre výber určitého produktu, napríklad detské sedačky do auta. Vďaka tomu si môžete byť istí, že pre vaše deti kupujete to najlepšie.

výbavičky

Pre špecifické životné situácie sa na Feedo.sk rozhodli vytvoriť pre budúcich i existujúce rodičov „výbavičky“, ktoré im uľahčia výber všetkého potrebného napríklad pre pobyt v pôrodnici, alebo pre vybavenie detskej izby.

Veľká časť tovaru, ktorý sa v týchto výbavičkách ocitne, je potom často zaradená do najrôznejších zliav a výpredajov.

Blog

Ďalším obľúbeným počinom Feedo.sk je zavedenie blogu, na ktorý prispieva nielen tím e-shopu, ale aj rodičia z celej Českej republiky. Zákazníci si tak môžu prečítať názory ostatných na najrôznejšie produkty, techniky a postupy spojené s materstvom priamo od ďalších rodičov.

Doplnkové weby

Pre tých, čo sa zaujímajú o materstve z odbornejšieho hľadiska, pripravili na Feedo.sk samostatný web, ktorý sa nazýva jaknamaterstvi.sk. Tu si môžu budúce aj existujúce rodičia prečítať nespočet kvalitných článkov, ktoré im pomôžu vyjasniť čokoľvek o materstve.

Ďalším doplnkovým webom je potom detský bazár s názvom kiido.sk, kde môžete nakúpiť už použitý tovar a tovar výrazne zľavnené.

Zhrnutie

Ak sa pozrieme na Feedo z pohľadu rodiča, jedná sa naozaj o kvalitný e-shop, na ktorom je možné nakúpiť všetko potrebné pre starostlivosť o dieťa. Samotný e-shop je dobre spracovaný, prehľadný a ľahko ovládateľný.

Veľmi dôležitá je tiež priaznivá cenová politika, vďaka ktorej je možné nakúpiť väčšinu produktov za veľmi výhodné ceny. Tých dosahuje tím Feeda.sk skrz chytré využívanie zliav, výpredajov a zľavových kupónov.