Aktuálne zľavový kupóny a zľavy Footshop.sk

Zľavy od 60 % vo Footshop.sk

Všetky zľavy od 60% vo Footshopu.

More Less
Dlhodobo platné
Zľavy od 40 % vo Footshop.sk

Všetky zľavy od 40% vo Footshopu.

More Less
Dlhodobo platné
Zľavy od 20 % vo Footshop.sk

Všetky zľavy od 20% vo Footshopu.

More Less
Dlhodobo platné
Všetky zľavy vo Footshop na jednom mieste

Na tomto mieste nájdeš topánky, čiapky, tričká, proste všetky veci v zľave, ktoré vo Footshope sú.

More Less
Dlhodobo platné
7 € ZĽAVA za registráciu do FOOTSHOP CLUB

7 € ZĽAVA za registráciu do FOOTSHOP CLUB. 

More Less
Dlhodobo platné

Viac o Footshop.sk a zľavových kupónoch

Športovanie je nielen úžasný koníček, ale aj nepostrádateľný životný štýl, ktorý v súčasnej dobe vyznáva stále viac aktívnych jedincov. Športovať sa dá hneď niekoľkými spôsobmi. Buď vsadíme na osvedčené tipy a rady, ktoré naše päty vytiahnu ďalej, než k popelnicím pred domom a my si tak vychutnáme krásy prírody aktívnym behaním, alebo sa spoľahneme na praktické trénerov, ktorí svoj um v snahe pomôcť menej zdatným jedincom, vrelo odovzdávajú ďalej. Nehovoriac o nespočtu letných či zimných dovoleniek, ktoré lanári svojich potencionálnych klientov na úžasné cvičenie pod holým nebom a hrejivým slnkom, napríklad v rozpálenej Taliansku či Chorvátsku.

Či tak alebo onak, ak sa na šport ako taký, pozrieme z iného uhla, zistíme, že je šport, okrem iného aj o štýle, ktorý hrá prím v oblečení a doplnkoch. Presne takto pôsobí Footshop, e-shop, ktorý má svoju kamennú predajňu v Prahe. Nájdete tu od športovej obuvi až po sympatické doplnky, takmer čokoľvek, čo by mohla vaše športové duše postrádať. Nemusíte pritom patriť medzi zarytých športových nadšencov. Stačí, keď sa oblečiete do značkových odevov, ktorých Footshop ponúka nespočetné množstvo a vyrazíte napríklad na prechádzku so svojim štvornohým miláčikom, pozornosť vášho okolia na seba nenechá dlho čakať. Vyšperkujte preto svoj outfit modernými doplnkami, ktoré pokiaľ k nim prihodíte aj úžasný zľavový kupón, kúpite za luxusné ceny.

Áno, je to pravda odveká, že šaty robia človeka. Dajme si ruku na srdce, kto z nás každé ráno nestojí pred šatníková skriňou a márne hľadá sympatický kúsok odevu, ktorý by doladil nadchádzajúce deň. Najmä ženy určite veľmi dobre vie, o čom je reč. Dilema, s ktorým sa stretávame deň, čo deň. Mám bezva džínsy, ale nemám už vôbec žiadne bezva tričko či košeľu. Čo s tým? Nakuknite pod pokrievku našich svetových značiek, ktoré poskytujú iba prvotriedne modely, s ktorými sa stanete hviezdou každej akcie.

Footshop.sk je výnimočný

Presne z tohto hľadiska je footshop.sk tak špecifický a ojedinelý. Ponuka tovaru je veľmi bohatá na vkus a detail, ktorými sa jednotlivé kúsky oblečenia len tak hemží. Niekomu sa možno nebude páčiť malý, ale napriek tomu osobitý výber odevov, ale ak web Footshop preskúmate bližšie, zistíte, o aké odevy sa presne jedná a v čom tkvie ich tajomstvo. Hovoria vám niečo značky, ako Vans, Cayler & Sons, Nike, Adidas alebo Supra? Iste, že áno. A presne tieto známej značky odevov, vo Footshop, ako keď nájdete. Nové sneakers, si iste žiadajú nové vkusné tričko, mikinu či nohavice, nemyslíte? Týmito vycibrenými kúsky oblečenia zaujmete nielen v posilňovni pri hodine FITBOX, ale aj na pláži, kde s vami bude cloumat Piloxing či Zumba. Neprehliadnite preto tieto unikátne kúsky, ktoré na sebe nebude mať len tak niekto a buďte originálne.

Behanie sa v poslednej dobe stalo veľmi populárnym športom. Pýtate sa prečo? Odpoveď je jasná. Príroda je totiž najlepšia telocvičňa. Ste na čerstvom vzduchu, do vlasov vám vlaje jemný vánok a vaše nohy sa pohybujú v úplne prírodných podmienkach, teda si nezaděláváte na úrazy, ktoré sa môžu vyrojit pri behaní na bežiacom páse. Tento fakt je vskutku potvrdený. Avšak ani v tomto prípade, nie je dobré zabúdať na kvalitnú pevnú obuv, ktorá je určená priamo pre behanie. Pokiaľ si zvolíte nekvalitné materiál topánok, môžete si zavariť na pekné zdravotné komplikácie.

Footshop a zľavové kupóny

Internetový obchod Footshop sa zaoberá najmä predajom veľmi nevšedné street obuvi a to po celej Českej republike i na slovenský. Sortiment zahŕňa už niekoľkokrát spomínanú obuv, ktorá je ako pre pánov, dámy aj deti, tak pre teenagerov, ktorí majú svoj štýl. Spomínané topánky sa hodí do každého ročného obdobia. Záleží na tom, či chcete žabky, papuče, členkové topánky či topánky zimné. Ani to ale však nie je všetko, čo tento internetový obchod ponúka. Okrem toho sa na vás tešia aj peňaženky, okuliare, batohy, ponožky, uteráky i štýlové a perfektne padnúce hodinky.

Ako teda u nás ľahko a predovšetkým lacno nakúpiť sortiment tovaru, ktorý spadá pod značky, akými sú napríklad Nike, Adidas, Cayler & Sons, Supra alebo Happy Socks? Jednoducho. Ak si chcete dopriať toto štýlové oblečenie a doplnky a ešte na tom pár korún ušetriť, neváhajte a uplatnite zľavové kupóny, vďaka ktorým môžete nakúpiť s naozaj značnú zľavou. Zľavový kupón si môžete zvoliť podľa vášho gusta. Záleží len na vás, či chcete zľavu na obuv, oblečenie či na výpredajové tovaru. Či tak, alebo onak, vždy vašej peňaženke ušetríte peniaze a ona vám za to veľmi rada poďakuje. Vďaka týmto zľavovým kupónom sa tak môžete obliecť do značkového oblečenia, ktoré vám bude každý závidieť. Ako už bolo raz spomenuté, mnohým sa môže sortiment tovaru, ktorý internetový obchod footshop.sk ponúka, zdať trochu ponurý a malý. Opak je však pravdou. Vždy si vyberiete vskutku klenoty, ktorými sa nemôže chváliť len tak niekto. Okúste preto toto špičkové tovar, ktorý je nielen kvalitné, ale takisto aj vkusné a vy sa v ňom budete cítiť úplne nadčasovo.

Štýlová a funkčné obuv jedine so zľavovým kupónom

Obuv vo Footshop je svojhlavá, svieža a vskutku štýlová. Zháňate dámske, pánske alebo detské topánky, ktoré oživia váš botník v každom ročnom období. Správna obuv je základom všetkého. U detských topánok je tomu obzvlášť tak, pretože sa detská noha veľmi pozvoľna vyvíja a formuje, teda vašim deťom môžete svoju neobozretnosť u výbere vhodnej obuvi, spôsobiť značné zdravotné problémy. Noha dieťaťa sa potom nemusí vyvinúť úplne správne, a teda môžu vaše deti trpieť napríklad syndrómom plochých nôh. Predíďte týmto komplikáciám včas a začnite pre svoje deti vyberať vhodnú a padnúcu obuv. Topánky, ktoré vo Footshop nájdete v detských veľkostiach, sa dajú ľahko zohnať, podľa požadovaných vlastností, to znamená najmä podľa veku daného dieťaťa. Oslní vás topánky pre deti do 36 mesiacov, ďalej pre deti medzi 3 až 8 rokmi a tiež topánky pre mládež medzi 8 a 15 rokmi. Vyberať tak môžete ako topánky pre batoľatá, tak topánky pre školákov a majte na pamäti, že sa značkami Supra, Nike, Vans alebo Adidas, budú vaše deti vždy IN.

Okuliare, šiltovky, ponožky alebo tašky?

Na začiatku sme položili otázku, v čom je Footshop ojedinelý a čím vyčnieva z radu. Odpoveď tkvie v širokom výbere značiek a doplnkov, ktorými sa obchod pyšní. Praktické a módne doplnky značiek Happy Socks, Komono, Urbanears, Cayler & Sons alebo Adidas si zamilujete. Štýlové šiltovky, tašky cez rameno, alebo svetoznáme pestré a štýlové ponožky Happy Socks jednoducho musíte mať. Záleží len na vás, či vyznávate extravagantný štýl, ktorý sa podpíše aj na výbere vhodných ponožiek či sa uspokojíte s pohodlnou a aj napriek tomu športové klasickú od značky Vans. Obohaťte svoj šatník o tento pre niekoho výstredný kúsok, alebo s ním obdarujte svojich blízkych a rodinu. Okrem iného ponuka zahŕňa aj kúsky, ktoré vás svojou praktickosťou a funkčnosťou doslova dostanú. Reč je o veľmi moderných batohoch, ktoré oslovia každého študenta aj zarytého turistu. Táto ponuka iste osloví všetkých, ktorí chcú mať svoje cennosti pod kontrolou v bezpečnom a napriek tomu štýlovom batohu či taške.

Výpočet značiek, ktoré má Footshop vo svojom repertoári

Footshop má vo svojom repertoári značiek, hneď niekoľko svojich favoritov. Medzi stručný výpočet patrí napríklad značky Jordan, Reebok, Adidas či Converse. Napríklad Converse svojou históriou spadá až do roku 1908, kedy bola táto svetoznáma spoločnosť založená americkom štáte Massachusetts. Spoločnosť rovnako v roku 1917 prišla s prevratnou kolekciou All Star, ktorú milujú všetci bez rozdielu veku. Sláva patrí takisto aj značke Reebok, ktorá má svoje korene v anglickom meste Bolton. Najprv sa Reebok spoločnosť zaoberala výrobou bežeckých topánok, potom sa však pustila aj do výroby veľmi moderných a nadčasových topánok, ktoré okrem iného vo Footshop takisto nájdete. Prihoďte si k nákupu ešte zľavový kupón a urobte si radosť.