Zobraziť kupóny

 

Okay.sk zľavový kupón (kód)

okay zlavový kód

okay zlavový kód uplatníte v košíku

Predajne obchodnej siete OKAY.sk nájdete v každom väčšom meste, a to zvyčajne v nákupných centrách. Kúpiť elektrospotrebič do domácnosti však možno aj prostredníctvom jej internetového obchodu, kde je nakupovanie veľmi pohodlné, pretože ho zákazník zvládne z prostredia svojho domova. U nás si potom prezrite našu ponuku zľavových kupónov, s ktorými bude váš nákup ešte príjemnejšie. Kto nerád nakupuje so zľavou? Každého poteší, keď kúpi dobre, a ešte navyše ušetrí.

OKAY.sk zľavy

U nás v Kupni.sk chceme zákazníkom nákupy maximálne spríjemniť. Preto každý deň vyhľadávame a aktualizujeme zľavové kupóny (kódy), vďaka čomu potom môžeme pri svojom nákupe ušetriť.

Ak si chcete zaobstarať spotrebnú elektroniku alebo nábytok do svojho domova so zľavou, sledujte naše zľavové kupóny OKAY. Ich ponuku pravidelne obmieňame, aby sme ponúkali vždy aktuálne zľavy.

Sortiment v e-shope OKAY.sk

Pôvodný ponuka OKAY.sk v oblasti spotrebnej elektroniky sa v roku 2012 rozrástla aj o nábytok, keď sa spoločnosť OKAY spojila s JENA Nábytok. So sortimentom OKAY.sk si teda zákazník vybaví celý svoj byt, bez toho aby musel obiehal hŕbu ďalších obchodov, pričom sa akčné zľavy vzťahujú na všetko ponúkaný tovar. Skúste si tiež prejsť naše zľavové kódy OKAY, možno vám tam niektorý padne do oka a vám sa podarí dobrá kúpa.

Tematicky má e-shop OKAY.sk svoju ponuku rozdelenú na:

ELEKTRO

 • Mobilné telefóny
 • Televízory
 • Veľké spotrebiče
 • Malé spotrebiče
 • Notebooky, konzoly
 • Audio, Video, Foto
 • Smart elektro
 • Príslušenstvo
 • ZĽAVY A AKCIE

NÁBYTOK

 • Sedacie súpravy
 • Pohovky a gauče
 • Obývacie izby
 • Spálne
 • Postele
 • Matrace a rošty
 • Kuchyne, jedálne
 • Detské izby
 • Ostatný nábytok
 • Komody

Prečo nakupovať v e-shope OKAY.sk? Čakajú tu na vás zaujímavé zľavy a akcie

Podstatnou výhodou nakupovanie v e-shope OKAY.sk je predovšetkým to, že zákazníci nemusia na objednaný tovar dlho čakať. Prevažná väčšina produktov je skladom a okamžite pripravená na odoslanie alebo na vyzdvihnutie na vybranej predajni. K dispozícii je totiž na 90 kamenných predajní v celej Českej republike, kam si pre tovar zákazníci môžu prísť pokojne aj cez víkend, kedy na nákup majú viac času.

Okrem toho však OKAY pravidelne svojim zákazníkom pripravuje zaujímavé zľavy na tovar. Vďaka tomu je možné výhodne nakúpiť. O zľavnených produktoch informuje spoločnosť tiež prostredníctvom letákov.

V e-shope OKAY.sk možno nakúpiť na splátky, čo patrí v dnešnej dobe k štandardu, na ktorý sú zákazníci zvyknutí. OKAY.sk odporúča sledovať ponúkané akcie na výhodné splátky bez navýšenia. Pre zákazníka to predstavuje opäť veľkú výhodu v situácii, keď nemá konkrétnu sumu, potrebnú pre nákup tovaru, k dispozícii v hotovosti na okamžité zaplatenie. Za výrobok zaplatí poskytnutým úverom a hneď si ho môže odviezť domov. Súčasťou úveru je aj poistenie schopnosti splácať ho.

Keď si zákazník kúpu tovaru rozmyslí, môže odstúpiť od zmluvy v lehote 14 dní priamo na predajni a odpadá mu starosť s prácnym balením a posielaním zakúpeného tovaru poštou. Rovnako tak to platí s reklamáciami, ktoré môže uplatniť aj na ktorejkoľvek predajni.

Pohodlne tu nakúpite tiež vďaka našim OKAY zľavovým kupónom a OKAY zľavovým kódom, ktoré pre vás máme prichystané. Prezrite si našu ponuku a presvedčte sa sami, že na OKAY sa vďaka nim dobre nakupuje.

Viac o OKAY.sk

Na trhu elektrospotrebičov sa so značkou OKAY môžete stretávať už od roku 1994, kedy bola založená spoločnosť s ručením obmedzeným OKAY Elektrospotrebiče. Jej zakladateľom je Ing. Jindřich Životský. Jedná sa teda o rýdzo českú firmu, ktorá sa vypracovala na najväčšieho českého a slovenského predajcu spotrebnej elektroniky. Svoje územné pôsobenie v roku 2002 rozšírila aj o Slovenskú republiku.

Teraz firma vlastní na 135 kamenných predajní s celkovou predajnou plochou 200 000 m2, v ktorých môžu zákazníci nakupovať, a tiež elektronický obchod, ktorý rozšíril jej poskytované služby. Vo virtuálnom svete je spoločnosť ostatne ako doma, nájdete ich na Facebooku, Twitteri aj Instagramu, kde má svojich verných fanúšikov, ktorým prináša aktuálne informácie zo sveta spotrebnej elektroniky.

Nie je náhoda, že zakladateľ firmy OKAY Jindřich Životský sa stal v roku 2014 podnikateľom roka pre Jihomoravský kraj. Žije a pracuje so svojím krédom „rýchlejšie, vyššie a silnejšie“, ktoré vyjadruje jeho snahu byť vo svojom odbore najlepší.

Doprava a platba pri nákupe v OKAY.sk

Pri nákupe produktov v e-shope OKAY.sk  má zákazník hneď niekoľko možností, z ktorých si vyberie tú, ktorá mu aktuálne najviac vyhovuje:

 • tovaru, a to elektro aj nábytok, možno poslať kuriérom priamo na adresu, ktoré si zákazník uvedie vo svojej objednávke
 • tovar však možno tiež nechať poslať alebo rezervovať na predajni a vyzdvihnúť si ho priamo tam.

Doprava kuriérom

Jedná sa o pohodlný typ dodaní tovaru. Klasické doručenie počas 2 až 4 dní je pritom ponúkané zadarmo. Kto na tovar nerád čaká, môže využiť expresné doručenie do 1 pracovného dňa. Niekedy je nutné sa tiež zbaviť starého spotrebiča. OKAY ponúka dopravu Exluzive s výnosom do poschodia, sa sprevádzkovaním nového spotrebiča a odvozom spotrebiče starého rovnakého typu, a to všetko v lehote od 2 do 5 pracovných dní.

Cena za dopravu nábytku je odstupňovaná podľa veľkosti objednávky.

Rezervácia elektra na predajni

Medzi najrýchlejší nákup patrí rezervácia tovaru na predajni. Podľa názvu mesta alebo PSČ i zákazník na webových stránkach OKAY.sk vyhľadá predajňu, v ktorej chce elektro rezervovať za predpokladu, že je výrobok skladom na danej predajni. Do hodiny je tovar rezervovaný a zákazník si ho môže ihneď odviezť domov.

Doprava elektro aj nábytku na predajňu

Tento spôsob dopravy tovaru patrí medzi zákazníkmi k vyhľadávaným pre svoju jednoduchosť a ekonomickosť. Po celom území SR je na 34 predajní OKAY a JENA Nábytok otvorených 7 dní v týždni. Vrátenie a výmenu tovaru je možné vybaviť priamo v predajni. Súčasne možno dojednať nákup na splátky alebo odbornú montáž nábytku i elektra priamo doma.

Platobné metódy, ktoré je možné uplatniť v OKAY.sk

 • platba na predajni
 • platba platobnou kartou
 • platba okamžitým bankovým prevodom
 • platba klasickým bankovým prevodom
 • nákup na splátky
 • platba na dobierku

OKAY.sk – výpredaje: Šetrite svoje peniaze

Zákazníci, ktorí ekonomicky hospodári so svojimi finančnými prostriedkami, iste tiež pravidelne sledujú výpredaje elektra aj nábytku a zľavy, ktoré OKAY.sk vo svojich letákoch ponúka, či už sa týkajú, povánočního výpredaje, výpredaje rozbaleného tovar či výpredaje sezónneho tovaru. Zľavy sa niekedy vyšplhajú až na závratných 71%. Vďaka tomu si môže zákazník vybaviť svoj byt spotrebnou elektronikou alebo nábytkom za výrazne nižšiu cenu.

Aj my sa v Kupni.sk snažíme nakupovaní zákazníkom čo najviac spríjemniť. Zľavové kupóny OKAY tu čakajú práve na vás. Vyberte si z ponuky ten, ktorý je pre vaše aktuálne potreby najzaujímavejšie a pohodlne nakupujte na OKAY.sk so zľavami.

Prečo nakúpiť v OKAY.sk

Spoločnosť OKAY sa na trhu pohybuje viac ako štvrť storočia. Za tú dobu nazbierala dostatok skúseností a spoznala, čo si zákazník žiada, a vie mu to ponúknuť. Nejedná sa len o tovar, ale aj o služby s ním spojené. Či už sa týkajú dopravy, platobných metód, výmeny tovaru či vybavenie reklamácie alebo ponúkaných zliav a výpredajov, ktoré sú vždy v centre záujmu zákazníkov.

Pre súkromné ​​osoby, SZČO i firmy OKAY ponúka predĺženú záruku o ďalšie 3 roky. Celých päť rokov teda môže zákazník využívať jej výhody. V čom spočívajú? Zákazník nie je postavený pred hľadaní vhodného servisu, ktorý by mu spotrebič opravil, a ušetrí značné finančné prostriedky kvôli servisným nákladom, ktoré ho môžu aj nepríjemne prekvapiť. V predajniach OKAY poškodené zariadenie opraví alebo vymení za nový kus. Zákazník tak môže nakúpiť tovar s výhodnou predĺženou zárukou vrátane zľavy na produkt.

U nového počítača OKAY pomôže s jeho uvedením do prevádzky inštalovaním základných užívateľských programov a nastavením účtu či zálohovaním systému. Zákazníkovi tak odpadá starosť sa o všetko postarať sám. Je dobré vedieť, na koho sa v prípade potreby môže obrátiť. V OKAY myslí na všetko k spokojnosti svojich zákazníkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *