Zobraziť kupóny

Predtým platné zľavy a kupóny:

Zľavový kód 4 € (platí pre nákup nad 80 € ) + doprava zdarma na Pilulka.sk
Zľavový kód 2 € (platí pre nákup nad 40 € ) + doprava zdarma na Pilulka.sk
Zľavový kód 1 € (platí pre nákup nad 20 € )
 

Viac o pilulka.sk a zľavových kupónoch

pilulka-sk-logo

pilulka-sk-logo

Pilulka.sk je jednou z najväčších a najobľúbenejších slovenských online lekární. Ponuka internetovej lekárne je naozaj široká a ponúka okrem voľne predajné lieky a doplnky stravy aj veterinárne prípravky pre zvieratá. Nakúpiť tak môžete pre celú rodinu len v jednej objednávke, na ktorú, u nás navyše získate značnú zľavu, pretože naše zľavové kupóny je možné uplatniť na celý nákup. Dúfame teda, že sa vám vďaka našim aktuálnym kupónom podarí ušetriť a ušetrené peniaze využijete napríklad na novú objednávku.

Pilulka.sk zľavové kupóny

Pilulka.sk zľavový kupón

Pilulka.sk zľavový kupón

Jedným zo spôsobov ako ušetriť pri nákupe v online lekárni Pilulka.sk sú zľavové kupóny. Zľavy, ktoré možno skrze zľavové kupóny získať, sa môžu pohybovať od niekoľkých desiatok korún, až po niekoľko percent z celkovej objednávky. Na jednom nákupe tak možno ušetriť značná suma aj rádovo niekoľko desiatok eur. Presne také kupóny, vďaka ktorým môžete ušetriť, sa vám na našom webe snažíme zhromažďovať a pravidelne aktualizovať, aby celková zľava pre vás bola čo najväčšia.

Pilulka Auto

Pilulka Auto Bratislava

Pilulka Auto Bratislava

Ak vám ale doručenie na odberné miesto nevyhovuje, môžete využiť služby klasických dopravcov, ako sú GLS, Slovenská pošta. V Bratislave ponúka pilulka.sk špeciálnu dopravu a tou je „Pilulka auto“ ktoré vám doručí vašu objednávku po Bratislave do 60 Minút a pri objednávke nad 9,90 € je navyše doprava zadarmo.

Sortiment v eshope Pilulka.sk

Pilulka ponúka naozaj široký sortiment všetkého nielen lekárenského tovaru. Nakúpiť tu môžete bežne voľne dostupné lieky, ktoré pomôžu pri nachladnutí, horúčke, vyrážke, bolesti, opuchu a mnoho ďalšieho. V ponuke sú aj doplnky stravy vo forme minerálov a vitamínu, ktoré pomôžu posilniť imunitu, kĺby alebo zlepšiť kvalitu nechtov, vlasov, zraku. To ale zďaleka nie je všetko zo sortimentu pilulky. Ako jedna z mála totiž ponúka aj priamo zdravotnícky materiál ako sú Bežné zdravotnícke potreby, Ortopedické potreby, Lekárničky a obväzy, Nemocničná materiál, Zdravotná technika, Pomôcky pre vozíčkarov, Diagnostické testy a ďalšie zdravotnícke tovary.

Matka a dieta

Matka a dieta

Matka a dieta

Pilulka myslí vo svojom sortimente aj na mladé mamičky alebo tie ktoré svoje dieťa ešte len čakajú. Nakúpiť tu totiž môžete všetko, čo sa malých detí týka, ako už sú potreby pre batoľatá, kočíky, hračky ale aj autosedačky. Na svoje si prídu aj budúce mamičky, pre ktoré má pilulka prichystané, tehotenské testy, čaju pre tehotné, kozmetika pre tehotné alebo darčeky pre rodičov. Na pilulke si proste vyberie každý.

Veterinárne prípravky

Veterinárne prípravky

Veterinárne prípravky

Vytvorili ste si objednávku a potrebujete ešte nakúpiť lieky pre svojho domáceho maznáčika? Na pilulke žiadny problém. Sortiment tabletky totiž zahŕňa aj veterinárne prípravky, ako sú Antiparazitné prípravky, ktoré sa používajú proti blchám, kliešťom a črevným parazitom. Nájdete tu ale aj veterinárne doplnky stravy a veterinárnu kozmetiku určenú priamo pre zvieratá.

Kozmetika a drogéria

CURAPROX v pilulka.sk

CURAPROX v pilulka.sk

Pilulka nie je len o lekárenskom vybavenie, môžete si tu vybrať aj zo sekcie drogérie kde sa nachádzajú bežné prípravky na starostlivosť o pleť, opaľovanie, hygienické potreby alebo telovú kozmetiku. Ako vidíte, pilulka je naozaj široko zameraná a neponúka len zdravotnícky materiál spolu s liečivom. Teraz už bude len na vás, aby ste si prešli širokú ponuku tovaru a vybrali to, čo práve potrebujete. Nezabudnite tiež na náš zľavový kupón, vďaka ktorému navyše na celkovej objednávke značne ušetríte.

Pilulka Klub

Pilulka Klub

Pilulka Klub

Pilulka klub je ďalším zo spôsobov, ako môžete na svojom nákupe ušetriť. Po registrácii je totiž možné získavať kredity, ktoré potom je možné uplatniť ako zľavu na nákup a to až do výšky 10%. Spôsobov ako možno kredity získať je niekoľko. Najčastejšie a najjednoduchšie je vytvoriť objednávku a objednať si niektoré tovar, z ktorého automaticky dostanete kredit. Ďalší zo spôsobov je vloženie príspevku na webe v komentároch alebo hodnotenia produktu. Za každú takúto akciu dostanete až desať bodov, ktoré sa rovnajú desiatich korunám, čo vôbec nie je zlé. Posledným zo spôsobov ako možno kredity na svoj účet získať sú Odporúčania. Stačí odoslať svojmu známemu alebo kamarátovi odkaz, cez ktorý ak uskutoční objednávku tak dostanete až päťdesiat kreditov teda päťdesiat korún.

Ako možno kredity získať?

  1. Nákup v eshope pilulka.cz
  2. Pridaný komentár alebo pridanej hodnotenia produktu.
  3. Odporúčania pilulky svojmu kamarátovi.

Pokiaľ už nejaké kredity máme, budeme ich chcieť asi čo najskôr uplatniť, pretože ich platnosť je obmedzená len na dva mesiace. Uplatniť je možné naozaj jednoducho a to vždy pri vytvorení novej objednávky v nákupnom košíku. Bohužiaľ kredity nejdú zameniť za finančnú hotovosť.

Stále pre vás zľavy nie sú dostatočné? Staňte sa členom VIP pilulka klubu!

Toto už bohužiaľ nebude tak jednoduché, pretože na získanie VIP klubu už budete musieť za posledných 6 mesiacov mať objem zaplatených objednávok minimálne 360 €. Ak už sa vám podarí, mať takhle nadštandardné počet objednávok, stanete sa členom VIP klubu úplne automaticky.

Aké sú výhody VIP klubu?

  1. Doprava zdarma na každú vašu objednávku
  2. Budete dostávať prednostne informácie o pripravovaných akciách.
  3. Získate až o 50% kreditu navyše, oproti bežným členom.

Byť členom VIP klubu sa jednoducho oplatí.

Prečo nakúpiť na pilulka.sk

Dôvod je jednoduchý. Pretože pilulka ponúka široký sortiment tovaru, kde si nájdete presne to, čo potrebujete a spolu s našim zľavovým kupónom navyše nakúpite aj za super ceny. O kvalite pilulky hovorí desaťtisíce spokojných klientov, ktorí na pilulke pravidelne nakupujú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *