Zobraziť kupóny

Predtým platné zľavy a kupóny:

 

Sconto.sk a zľavové kupóny

Sconto.sk zľavový kupón

Sconto.sk zľavový kupón

Každý kto niečo nakupuje, sa snažia získať tú najvýhodnejšiu cenu. To isté platí aj pri nakupovaní nábytku, ktorý sa navyše pohybuje rádovo v stovkách eur. Pri tak veľkých sumách totiž môže aj malý zľavový kupón zabezpečiť značnú úsporu na celkovom nákupe. A taký zľavový kupón vo výške 10% alebo 20% môže zaistiť úsporu aj niekoľko desiatok eur.

Presne také zľavové kupóny sa vám tu snažíme poskytovať, aby ste na svojom nákupe čo najviac ušetrili. Bohužiaľ nie vždy sú zľavové kupóny dostupné, preto pre vás máme přichistané aj všetky aktuálne zľavy.

Sconto zľavy na nábytok

Nie je asi nikto, kto by nenakupovali v zľavách. Ide totiž o ďalší zo spôsobu ako svoje vysnívané tovar nakúpiť za super cenu. Sconto navyše také zľavy prináša pravidelne, stačí preto sledovať náš web, kde vás o všetkých aktuálnych zľavách tiež informujeme. Zľavy sa často pohybujú aj rádovo niekoľko desiatok percent.

Sconto akciové letáky

Sconto si pre svojich zákazníkov pripravuje pravidelne letáky plné zliav. Akciový leták má obmedzenú dobu platnosti najčastejšie jeden týždeň a zľavy s letáku možné uplatniť tak v eshope tak kamennej predajni. Jedná sa o veľmi obľúbený spôsob nakupovania v akcii. Čo ale neviete, je určite to, že naša zľavové kupóny je možné kombinovať so súčasnými akciami (pokiaľ nie je pri kupónu uvedené inak). Ide tak o spôsob ako získať maximálnu zľavu na svoj nákup.

Sconto club prináša isté výhody a zľavy

Aj keď to na prvý pohľad nemusí tak vyzerať, tak skonto club prináša rad výhod. Sconto totiž ponúka pre svojich členov nakupovanie za výnimočne výhodné ceny a to aj mimo akčnú ponuku. Sconto potom navyše všetkých svojich členov informuje cez mail o aktuálnych zľavových akciách.

Možno čakáte, že po registrácii obdržíte členskú kartičku, ktorú budete v kamenných predajniach predkladať, aby ste získali potrebnú zľavu. Tak tomu ale u sconto nie je. Sconto ponúka ďaleko príjemnejšie spôsob členstvo a to taký že žiadne členské kartičky neponúka. A ako teda sconto overí moje členstvo? Veľmi jednoducho, pri nákupe v eshope bude stačiť, keď sa len prihlásite na svoj účet a pri nákupe v kamennej predajni, nájdu váš účet v systéme ochotní predajcovia. Byt členom Sconto clubu sa proste oplatí.

Ak by sa náhodou stalo, že vám členstvo z nejakého dôvodu nevyhovuje, môžete ho jednoducho kedykoľvek zrušiť a to odoslaním písomnej žiadosti do sídla spoločnosti.

A aký sortiment tovaru sconto vlastne ponúka

zahrada v sconto.sk

zahrada v sconto.sk

To, na čo sa sconto zameriava, je predovšetkým nábytok. A to nábytok vo všetkých jeho kategóriách. Nakúpiť tu môžete prakticky vybavenie do celého bytu alebo domu. Všetko je prehľadne zoradené do niekoľkých hlavných kategórií:

 • Obývačka
 • Spálne
 • Jedáleň
 • Kuchyňa
 • Pracovňa a kancelária
 • Detská izba
 • Kúpeľňa
 • Predsiene
 • Záhrada

Nábytok do obývacej izby

Nábytok do obývacej izby

Nábytok do obývacej izby

V obývacej izbe okrem spálne trávime najviac času je preto nutné vyberať kvalitný a pohodlný nábytok, na ktorom si oddýchneme a zároveň bude lahodiť oku. Presne taký nábytok nájdete na sconto.sk. Všetok obývací nábytok je prehľadne zoradený do kategórií, aby ste to pri výbere mali čo najjednoduchšie.

 • Sedacie súpravy a pohovky
 • Kreslá a sedenie
 • Postele
 • Skrine a komody
 • Zostavy a steny
 • Stoličky
 • Stoly a stoliky
 • Matrace a rošty
 • Drobný nábytok a doplňky

Ako vidíte, nájdete tu do obývacej izby všetko, čo môžete potrebovať. A ešte navyše pri nákupe môžete na všetko využiť náš zľavový kupón, vďaka ktorému ušetríte.

Nábytok do Spálne

Nábytok do obývacej izby

Nábytok do obývacej izby

Spálňa je už od doby praveké tou najdôležitejšou miestnosťou. V tej dobe bola najčastejšie umiestnená niekde pod skalným previsom alebo priamo vo vnútri skaly aby zabezpečila v dobe spánku čo najväčšiu bezpečia. Dnes už sa pri spánku nemusíme báť, že by sme poslúžili ako niečí potrava ale kvalitný spánok, je pre nás stále životne dôležitý. Aby sme sa totiž počas dňa cítili dobre a boli zdraví, je potrebné dodržiavať kvalitný spánok a to sa nám podarí len na kvalitné posteli s ešte kvalitnejšie matracov. Presne také matrace nájdete na sconto.sk. Sekcia z kategórie spálne:

 • Komody
 • Šatňové skrine
 • Postele
 • Matrac
 • Nočné stolíky
 • Rošty

Tak ako na všetko ostatné i na postele a matrace môžete využiť naše zľavové kupóny sconto.

Nábytok do kuchyne a kuchynské linky

Kuchynské linky v sconto.sk

Kuchynské linky v sconto.sk

Mať veľkú kuchyňu s kvalitným vybavením a nábytkom, to je snáď sen každej ženy a možno aj niektorých môžem. Vďaka sconto kuchyniam sa navyše sen môže stať skutočnosťou. Sconto totiž ponúka cez 40 vystavených kuchýň a pre tých najnáročnejších zákazníkov, ponúka tvorbu kuchyne na mieru. Kuchyňu tak môžete mať presne podľa vašich požiadaviek, aby zodpovedala všetkým vašim potrebám.

Kancelária a pracovňa

Kancelária a pracovňa

Kancelária a pracovňa

Chcete si zo sconto.sk vybaviť svoju kanceláriu alebo pracovňu? Žiadny problém, na sconto.sk nájdete všetok nábytok, ktorý by ste mohli vo svojej kancelárii potrebovať. Na sconto.cz navyše nájdete priamo kancelárske programy. Jedná sa o celkovej navrhnutie kancelárie, kde presne vidíte, ako mohla vaša kancelária vyzerať pri nákupe na sconto so zľavovými kupónmi.

Nábytok pre deti

Nábytok do detskej izby

Nábytok do detskej izby

Pre deti, je ich pokoj často to najdôležitejšie. Trávi v ňom najviac času nech pri spánku, hranie hier alebo písanie domácich úloh, je preto potrebné zaistiť deťom to najlepšie prostredie aby šťastné a spokojné. Jedným zo spôsobov ako im toto prostredie deťom čo najviac spríjemniť je nábytok ktorý bude plniť svoju funkciu a za to bude vyzerať dobre. Vo sconto nájdete širokú ponuku všetkého, čo by vaše ratolesti mohli vo svojej izbičke potrebovať a využiť.

Prečo nakúpiť na sconto.sk

Sconto ponúka široký sortiment tovaru za rozumné ceny aj bez použitia nášho zľavového kupónu. Všetok tovar je kvalitne spracované a dizajnové pekné. Môžete nakupovať s pohodlia domova bez nutnosti návštevy pobočky. Na váš nákup vám poskytneme zľavový kupón, vďaka ktorému ušetríte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *