5/5 - (1 vote)


 

Zobraziť kupóny

Viac o Astratex.sk

logo astratex

logo astratex


Astratex je tu už od roku 2000 kedy sa venoval prevažne kamennej predajni a čiastočne eshopu. V roku 2005 však došlo k firme k zmenám a Astratex sa začal zameriavať prevažne na internetový obchod. Vďaka tomu zažil obchod raketový vzostup a počas krátkej doby sa dostal medzi špičky slovenských eshopov v oblasti predajcov spodnej bielizne.

Tak ako vo svojich začiatkoch aj dnes sa Astratex venuje prevažne predaju spodnej bielizne, ako pre môže tak ale predovšetkým pre ženy. Kto z vás, by si predsa pri vyslovení Astratex nevybavil pôvabnú Ivu Kubelková, ktorá sa stala tvárou značky Astratex.

Astratex zľavové kupóny vám ušetrí peniaze

Astratex.sk zľavový kupon

Astratex.sk zľavový kupon


Ak sa práve chystáte nakupovať v Astratex a hľadáte spôsob ako získať zľavu na svoj nákup, tak zľavové kupóny sú tým, najlepším spôsobom ako ušetriť. Astratex totiž presne, tak ako iné eshopy vydáva svojim zákazníkom zľavové kupóny, ktoré vám poskytnú zľavu na váš nákup. Preto sa vám je u nás webe snažíme všetky zhromažďovať a pravidelne aktualizovať aby ste nemuseli strácať čas s ich hľadaním, ale mohli ihneď uplatniť zľavu na svoj nákup. Astratex zľavové kupóny sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené a to predovšetkým preto, že je možné získať zľavu aj rádovo niekoľko desiatok percent. Používať zľavové kupóny Astratex a aj iné zľavové kupóny sa proste oplatí a vaša peňaženka vám určite poďakuje.

Zľava Astratex je vám kedykoľvek k dispozícii

Zľavové akcie ponúka ďalšie zo spôsobov ako pri svojom nákupe ušetriť. Tak ako zľavové kupóny aj zľavy sa vám u nás na webe snažíme zhromažďovať | a pravidelne aktualizovať. Zľavové akcie, sú na rozdiel od zľavových kupónov dostupné pre všetkých za to zľavové kupóny poskytujú zľavu len tomu, kto daným kódom disponuje. Preto stačí len navštevovať náš web a budete mať všetky aktívne kupóny vždy po ruke. Dá sa povedať že nejaká zľavová akcia je u Astratex na dennom poriadku, takže ju stačí len využiť a ušetriť.

Astratex výpredaj

Astratex výpredaj

Astratex výpredaj


Vo výpredaji môžete nájsť tovar často s úchvatnou zľavou až 70%. S takou zľavou sa väčšinou stretnete u starších kolekcií, ktoré už obchod nechce ďalej vo svojom eshope ponúkať a tak sa rozhodol pre výpredaj. Nakúpiť tak môžete naozaj kvalitný tovar svetoznámych značiek za zlomok ceny. Takéto akcie jednoducho poteší každého nakupujúceho. O výpredajových akciách vás samozrejme informujeme aj u nás na webe, takže vám už žiadna neunikne.

Čo všetko môžete v Astratex nakúpiť

spodná bielizeň

spodná bielizeň v astratex.sk


Astratex sa špecializuje prevažne na predaj spodného prádla. Nájdete tu cez 4000 druhov tovaru a celkom 200 000 položiek. Nájdete tu aj špecifické veľkosti podprsenky vo veľkostiach od 65 / A až do 120 / G a nohavičky od XS do 5XL. Sortiment je skôr zameraný pre ženy nie je tu ale problém nakúpiť aj spodnú bielizeň pre mužov a deti. Všetko je navyše uskladnený v obrovskom skladu na adrese: Jugoslávská 15, 547 01 Náchod. Sklad má rozlohu celých 3500m2 a tu sa vaša objednávka spracováva, balia a odosiela až k vám domov.

Novinka Plavky 2019

Plavky-astratex

Plavky v Astratex.sk


Jednou z noviniek, ktorú priniesol rok 2019 do ASTRATEX, je rozsiahly výber plaviek pre všetkých. Nájdete tu plavky ako pre ženy, mužov aj deti. Vyberať môžete z veľkého množstva plaviek, ktoré sa líšia či už veľkosťou, farbou alebo strihom. To čo je u Astratex oproti iným predajcom plaviek rozdielne, je to že si môžete u dvojdielnych plaviek zvoliť u každého z dielov inú veľkosť. Nebudete tak už mať problém, že vám niektorý z dielov bude väčší a niektorý menšiu. Plavky od Astratex vám proste presne padnú a nie len vám ale vyberiete tu plavky pre celú rodinu a aj susedov.

Doprava a platba

Ak si mienite urobiť veľkú radosť a nakúpiť za viac ako 49 €, získate POŠTOVNÉ ZADARMO. Pokiaľ na dopravu zadarmo nedosiahnete, budete musieť dopravu zaplatiť. Našťastie sa nejedná o žiadne veľké sumy. Pri doprave cez GLS pri platbe vopred zaplatíte len 2,99 € a v prípade platby dobierkou 3,79 €. Pri doprave cez UPS (SPS) pri platbe vopred pri platbe vopred je 3,29 € a v prípade platby dobierkou 4,09 €. Niekedy navyše pri zľavových akciách býva doprava zadarmo.

Prečo nakupovať v Astratex.sk

Astratex, je stabilný obchod s dlhú históriu. Ponúka kvalitné spodné prádlo tých najlepších značiek, ktoré môžete zakúpiť. Cieľom eshopu je poskytovať svojim zákazníkom maximálnu starostlivosť, či už v oblasti informácií o produktoch spolu s kvalitnými fotografiami, tak tiež rýchle doručenie vašej objednávky. V prípade akýkoľvek otázok môžete kontaktovať zákaznícku podporu či už emailom alebo telefonicky. V prípade nespokojnosti môžete tovar odoslať späť a peniaze vám budú všetky pochopiteľne vrátené. Na svoj nakup, môžete navyše uplatniť naše zľavové kupóny Astratex, ktoré vám zaistia výhodnú zľavu. Dúfame že si nákupom v Astratex urobíte radosť a s našim zľavovým kupónom ešte väčšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *